VIRTUVĖS BALDAI

Projektuojant virtuvę, reikia atsižvelgti į tai, kad tai gali būti universali bedravimo vieta, praplečianti erdvės formavimo galimybes, derinant kitus Jūsų namų baldus, išlaikant stilingą visumą ir pasiekiant individualumo bei originalumo galimybes.

Planuojant namų virtuvę, reikėtų iš anksto numatyti būsimas konkriačias darbo vietas ir teisingai sudėstyti apšvietimo , rozečių , vandentiekio ir garų ištraukimo vietas.

Taip pat svarbu suplanuoti spintelių ir stalčių paskirtis taip, kad darbas būsimoje virtuvėje, būtų patogus ir malonus.

Šiandien Jūsų virtuvei pateikiamos plačios galimybės. Medžiagų ir tehnologijų, patogumo ir ergonomiškumo atžvilgiu, siūlomi patogaus sudėstymo, pilno ištraukimo talpūs stalčiai su adaptyvia stabdymo sistema prisitaikančia prie stalčiaus svorio ir uždarymo jėgos, nepriklausomai pilnas ar tuščias, trenkiamas stipriai ar stumiamas lengvai – dėka unikalios „BLUMOTION“ sistemos jis užsidarys švelniai ir tolygiai.Pilno ištraukimo privalumai akivaizdūs – visas turinys matomas kaip ant delno ir galima lengvai jį pasiekti.

Mes siūlome virtuves iš šių medžaigų:

  • Populiarus ir praktiškas pasirinkimas – virtuvė iš labai įvairaus LMDP atspalvių spektro. Briaunos apklijuojamos ABS arba PVC juosta, baldų stalviršis yra iš presuotų drožlių, laminuotas aukšto slėgio laminatu, pasirenkant storį 38; 40; 50 mm.
  • Tiems, kurie mėgsta ir gali daryti drąsesnius sprendimus, siūlome virtuvės baldus iš MDF: tai dažyta, lakuota medžio dulkių plokštė.
  • Mėgstantiems klasiką , galime pagaminti baldus iš natūralaus medžio masyvo.
  • Įdomus virtuvės sprendimas – baldai iš natūralaus lukšto tekstūros, pasirenkant tinkamą spalvą ir derinant prie kitų intejero detalių.

Visa tai Jūsų ir mūsų galimybių ir fantazijų ribose.